Sprogimas

Šalčininkuose sutuoktinis nušovė policijos pareigūnę ir nusižudė pats

zvakuteŠalčininkuose penktadienio rytą vyras nušovė savo sutuoktinę – policijos pareigūnę, o vėliau nusižudė pats prieš pat atvykstant pareigūnams.

Kaip pranešė Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, apie 6.10 val., Šalčininkuose, savo namuose vyras iš teisėtai laikomo graižtvinio šautuvo mirtinai sužeidė savo sutuoktinę ir netrukus namo kieme nusižudė pats.

Vilniuje automobilių sąvartyne kilęs gaisras užgesintas, pareigūnai lieka budėti

gaisrassavartyneVilniuje „Lietuvos geležinkelių“ (LTG) nuomojamoje teritorijoje trečiadienį kilęs didelis gaisras automobilių sąvartyne ketvirtadienio rytą buvo užgesintas, čia dar kurį laiką budės ugniagesiai.

Kaip BNS informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovas Donatas Gurevičius, gaisras sostinės Panerių gatvėje likviduotas 5 val. 32 minutės.

Iš moters sukčiai išviliojo 36 tūkst. eurų

pinigai1Įtikinę investuoti į internetinę investavimo platformą, nepažįstami asmenys iš moters išviliojo 36 tūkst. eurų, ketvirtadienį pranešė policija.

1971 metais gimusi moteris jau daugiau nei prieš savaitę kreipėsi į Šilutės rajono policijos komisariatą, pinigai iš jos išvilioti laikotarpyje nuo sausio 11 iki vasario 15 dienos.

Policija šiemet fiksuoja sukčiavimo bumą, pradėta per 500 ikiteisminių tyrimų

polic1486Lietuvos policija šiemet fiksuoja išaugusį sukčiavimo nusikaltimų skaičių, jau pradėta per pusė tūkstančio ikiteisminių tyrimų, tuo metu Lietuvos bankų asociacijos duomenimis, pernai iš gyventojų ir verslo buvo išviliota per 12 mln. eurų.

„Sausis yra neraminantis, nes turime 521 ikiteisminį tyrimą, kai pernai – 302. Sausį bumas padidėjęs ir ikiteisminių tyrimų daugiau“, – pirmadienį LRT radijui sakė Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis. 

Daugiabučiame name Kupiškyje sprogo dujos

112Daugiabučiame name Kupiškyje sprogo dujos, nukentėjo moteris.

Kaip pranešė Policijos departamentas, penktadienio vakarą, apie 21.59 val.,  Kupiškyje, Jaunimo gatvėje esančiame daugiabučiame name, bute, dėl dujų nuotėkio įvyko sprogimas.

Šilutės rajone, potvynio užlietame kaime, paskendo vyras

paskendoŠilutės rajone, potvynio užlietame kaime, kaip įtariama, paskendo vyras.

Tauragės apskrities policijos atstovė Greta Kęsminaitė-Pudžemė BNS sakė, kad pirmadienio vakarą, apie 21 val., tarnybos gavo pranešimą, kad Žalgirių kaime, potvynio zonoje, vandenyje rastas 53 metų vyro kūnas. Jį rado kaimynas.

Panevėžyje, įtariama, sprogus dujų balionui skelbiama lokali ekstremali situacija

gaisPanevėžyje savaitgalį, įtariama, sprogus dujų balionui skelbiama lokali ekstremali situacija.

„Šiandien turėjome Ekstremalių situacijų centro posėdį ir posėdžio metu buvo nuspręsta, kad vis dėlto bus reikalinga statinio ekspertizė, lokali ekstremali situacija bus paskelbta“, – pirmadienį BNS sakė Panevėžio savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Keletą metų iš eilės mažėjęs žuvusiųjų eismo įvykiuose skaičius pernai išaugo 30 proc.

avarijazuvoKeletą metų iš eilės mažėjęs žuvusiųjų eismo įvykiuose skaičius pernai išaugo 30 proc., tačiau ikipandeminio laikotarpio nepasiekė, skelbia Policijos departamentas. 

Pernai Lietuvoje eismo įvykiuose žuvo 160 žmonių. Palyginus su 2019 metais, kai eismas nė kiek nebuvo apribotas ir sustabdytas, taip pat su vėlesniu pandeminiu laikotarpiu, eismo įvykių, žuvusiųjų ir sužeistųjų skaičius mažėjo: šalies keliuose pernai žuvo apie 14 proc. mažiau žmonių nei 2019-iais. Tačiau palyginus su 2022 metais, žuvusiųjų skaičius pernai išaugo trečdaliu. 

 

Po žiniasklaidos pranešimų prokuratūra tirs galimus seksualinius nusikaltimus prieš vaikus

garazaiPo žiniasklaidos pranešimų Generalinė prokuratūra trečiadienį pranešė pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl asmens prieš nepilnametį ar nepilnamečius galbūt vykdytos seksualinio pobūdžio nusikalstamos veikos.

„Nepatvirtiname ir nepaneigiame, kad tai su mergaitės pagrobimu susijęs vyras“, – BNS sakė Generalinės prokuratūros atstovė Elena Martinonienė. 

Vilkaviškio rajone susidūrė trys automobiliai ir greitoji, jame buvo vežamas ligonis

greitoji17Vilkaviškio rajone dėl slidžios kelio važiuojamosios dalies pirmadienio vakarą susidūrė trys automobiliai ir greitoji, joje buvo vežamas ligonis. 

Kaip pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, atvykus ugniagesiams greitosios automobilis buvo griovyje. Jis ištrauktas panaudojus buksyravimo lyną. Greitosios automobiliu buvo vežamas ligonis, kuris perkeltas į atvykusį kitą automobilį.

Mažeikių rajone per gaisrą žuvo žmogus

gaisras111Kaip pranešė policija, pirmadienio pavakare, apie 16.30 val., Viekšnių seniūnijoje,  Palnosų kaime, užgesinus gaisrą name, gaisravietėje rastas nenustatytos tapatybės ir lyties žmogaus kūnas.

Gaisro priežastis tiriama.

Kaip pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, atvykus ugniagesiams, mūrinis vieno aukšto namas su mansarda degė atvira liepsna. 

Ugniagesiai iš namo išnešė du dujų balionus. Gaisro gesinimui buvo nutiesta 60 metrų magistralinė linija.

Pareigūnai apklausė mergaitės pagrobimu Kaune įtariamą vyrą

policarestinePareigūnai trečiadienį ryte apklausė mergaitės pagrobimu Kaune įtariamą vyrą, pranešė policijos generalinis komisaras Renatas Požėla.

„Kiek žinau, ryte pirminė apklausa kažkokia buvo. Ar dar bus apklausų, kiek jų bus – nukreipiu į prokurorą“, – žurnalistams trečiadienį sakė policijos pareigūnų vadas.

Anot jo, ikiteisminis tyrimas atliekamas dėl vaiko pagrobimo, tačiau tyrimo eigoje „gali atsirasti kitų straipsnių“.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl Kaune kilusio gaisro bendrovėje „Dirbtinis pluoštas“

polic444Policija pradėjo tyrimą dėl darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų pažeidimo bei statinių, kur vykdoma pavojinga veikla, galimo priežiūros ir naudojimo taisyklių pažeidimo, antradienį Kaune kilus gaisrui bendrovėje „Dirbtinis pluoštas“.

Apie pradėtą ikiteisminį tyrimą trečiadienį pranešė Policijos departamentas.

Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorai. Tyrimą atlieka Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos 2-ojo skyriaus pareigūnai.

Itin žiauriai žmoną nužudęs mažeikiškis stos prieš teismą

sttŠiaulių apygardos prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Jūratė Tamašauskienė teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje žmonos nužudymu kaltinamas 21-erių Mažeikių gyventojas.

Praėjusių metų rugpjūčio 4 dieną prie vieno iš Mažeikiuose esančių daugiabučių policijos pareigūnai rado galimai pro langą iškritusią ir ant žemės gulinčią moterį. Pastaroji nuo patirtų sužalojimų po kurio laiko ligoninėje mirė. Dėl šio įvykio Šiaulių apskrities VPK Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. 

Sprogus daugiabučiui Vilniuje išgelbėta 15 žmonių, du žuvo, namo negalima eksploatuoti

vilniussprogimasIš antradienį sprogusio ir užsidegusio penkiaaukščio Vilniuje, Viršuliškėse, išgelbėta 15 žmonių, du žuvo, trečiadienį pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD).

Vilniaus miesto meras Valdas Benkunskas per spaudos konferenciją pranešė, kad pagal pirminę ekspertų išvadą, daugiabutis netinkamas eksploatuoti.

Mažeikiuose demaskuoti šeimos ryšiais susiję kvaišalų platintojai

narkotikaTelšių apskrities policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai demaskavo narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimo tinklą Mažeikiuose. Ikiteisminiam tyrimui vadovavusi Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorė šią baudžiamąją bylą perdavė teismui. Joje nusikalstamomis veikomis, susijusiomis su neteisėtu disponavimu narkotinėmis bei psichotropinėmis medžiagomis ir kitais nusikaltimais, kaltinami 6 mažeikiškiai, kurių branduolį sudaro 54-erių bei 45-erių buvę sutuoktiniai ir jų 20-metis sūnus, kurie į nusikalstamas veikas įtraukdavo ir kitus asmenis.

Raseinių rajone per gaisrą bute žuvo 11-kos metų berniukas

gaisRaseinių rajone per gaisrą bute žuvo 11-kos metų berniukas, dar vienas vaikas iš gaisro išsigelbėjo pats.

Kaip skelbė Bendrasis pagalbos centras, ketvirtadienio vakarą, 20.02 val., skubios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 gautas pranešimas, kad Paliepių seniūnijoje, Blinstrubiškių kaime, Žemaičių Plento gatvėje dega butas.

„Buvo gautas pranešimas, kad dega dviejų aukštų namas 13 butų, degimas pirmame aukšte. Informacija pasitvirtino. Lokalizavus gaisrą, grandis su kvėpavimo aparatais iš patalpos išnešė 11-kos metų berniuką. Vyko gaivinimas, atgaivinti nepavyko“, – BNS penktadienio rytą sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo poskyrio vyriausiasis specialistas Giedrius Vaičiulis.

Pasak jo, iš degančio buto spėjo išeiti žuvusiojo berniuko brolis.

Kaip pranešė Policijos departamentas, per gaisrą žuvo berniukas, gimęs 2012 metais, bei išdegė butas.

Pareigūnai nutraukė neregistruotu automobiliu nelegalią produkciją vežusio vairuotojo kelionę

namineTelšių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnams, nutarusiems patikrinti Telšių rajone, Kveilių kaime, prie vienos sodybos sustojusį „VW Multivan“ automobilį, kilo įtarimas, ar vairuotoja neveža nieko draudžiamo.

Kai 60-metis vairuotojas pakėlė bagažinės dangtį, tyrėjai nieko neleistino nepamatė, tik – netvarkingai numestą apklotą. Paaiškėjo, kad po juo slėpėsi nusikalstamas krovinys – trys plastikiniai kanistrai su skysčiu, skleidžiančiu naminės degtinės kvapą. Šalia jų buvo ir piltuvėliai, kurie palengvina skysčio pilstymą į kitus indus. Transporto priemonės salone rasta dar dviejuose maišuose paslėptų plastmasinių indų su tokiu pat skysčiu. Iš automobilio buvo iškrauta apie 109 litrus „naminukės“.

Kaune iš įmonės sukčiai apgaule pasisavino 312 tūkst. eurų

pinigai2Kaune iš įmonės sukčiai apgaule pasisavino per 312 tūkst. eurų.

Kaip informavo Policijos departamentas, trečiadienį, 9.27 val., Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate buvo gautas pranešimas.

Juo pranešta, kad antradienį Kaune, iš įmonės banko sąskaitos, atlikus pavedimus, apgaulės būdu išviliota 312 tūkst. 322 eurai.

Per avariją Elektrėnų savivaldybėje nukentėjo penki žmonės

polic1111Per avariją Elektrėnų savivaldybėje nukentėjo penki žmonės – du vaikai ir trys suaugusieji.

Kaip pranešė Policijos departamentas, trečiadienio vakarą, apie 17.14 val., kelio Kloniniai – Mijaugonys – Elekrėnai 0,18-ame kilometre, automobilis „Toyota“, vairuojamas 47 metų vyro, sukdamas į kairę nepraleido ir susidūrė su iš priešpriešos pagrindiniu keliu atvažiuojančiu automobiliu „Audi A4“.

Trečiadienį per eismo įvykius nukentėjo penki nepilnamečiai

policija21Trečiadienį Lietuvoje per eismo įvykius sužaloti penki nepilnamečiai, informavo Policijos departamentas.

Jo duomenimis, apie 7.25 val. Klaipėdos rajone, Sudmantų kaime, Palangos plente, automobilis „VW Passat“, nepasirinkęs saugaus važiavimo greičio, atsitrenkė į priešais jį važiavusį automobilį „VW Golf“. Per avariją sužeistas automobilio „VW Passat“ vairuotojas, gimęs 1986 metais,  ir „VW Golf“ keleivis, gimęs 2018 metais. Jie paguldyti į ligoninę.

Mažeikių rajone vagys nuvarė neužrakintus automobilius

policMažeikių rajone pastarosiomis dienomis pavogti trys automobiliai, trečiadienį pranešė Šiaulių apskrities policija.

Pasak pranešimo, vagystės įvykdytos lapkričio 10-osios naktį, Mažeikių rajono Plinkšių kaime.

Vieną vagystę nuotoliu valdomomis vaizdo kameromis po vidurnakčio pastebėjo kaimo gyventojas, kuris nuomojamame sandėlyje laiko įvairią žemės ūkio techniką. Vaizdo kameros įrašuose jis pareigūnams pasakojo išvydęs aplink sandėlį vaikščiojantį žmogų, kuris, pasišviesdamas žibintuvėliu, apžiūrinėjo čia stovintį traktorių.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode